Foto sportoviště 1 Foto sportoviště 2 Foto sportoviště 3 Foto sportoviště 4 Foto sportoviště 5
Úvodní strana

Koupaliště Zábrdovice

18.11.2018, neděle
dnes zavřeno

Koupaliště Zábrdovice

Koupaliště Zábrdovice je letním areálem, provozovaným v měsících červen až srpen. Čas odpočinku zde můžete příjemně strávit nejen vodními radovánkami ale také sportovními a zábavnými hrami. Vše je pro vás připraveno!

Bazény

Bazény

Čekají na vás tři venkovní bazény. Oblíbený je plavecký bazén s umělým vlnobitím. Chcete-li naučit své děti plavat? Využijte bazén pro neplavce s maximální hloubkou 1,3 metrů. Naše nejmenší návštěvníky potěší dětské brouzdaliště s miniskluzavkou.
Další informace zde.

Atrakce

Atrakce

Máte-li rádi tobogány, určitě se zastavte u nás a vyzkoušejte ten náš - je dlouhý 73 metrů! Poté vás pohoupáme v umělém vodním vlnobití. Podobnou atrakci v Brně nenajdete!
Další informace zde.

Sportoviště

Sportoviště

Beachvolejbal, badminton, pingpong, minifotbal, ruské kuželky, petanque... Vyberte si kterékoliv hřiště nebo třeba vyzkoušejte všechna. :-) Potřebné sportovní vybavení vám rádi zapůjčíme.
Další informace zde.

Hřiště

Dětské hřiště

Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí - od pískoviště přes skluzavku až po různé druhy houpaček. Ve stínu okolních stromů budou naši nejmenší návštěvníci spokojeni.
Další informace zde.

Občerstvení

Občerstvení

Stánek s občerstvením je moudře umístěn na dohled dětského hřiště. Chvíle posezení u kávy nemůže uškodit... Ale dokážeme zahnat i pořádný hlad.
Další informace zde.

Další vybavení

Další vybavení

Na trávnících jsou vám volně k dispozici lehátka a slunečníky. Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami. U nás vám nebude nic chybět :-)
Další informace zde.

Historie stavby

Historie stavby

Původní Lázně Zábrdovice jsou významnou brněnskou stavbou. Jejím autorem je proslulý architekt Bohuslav Fuchs, který vytvořil i Hotel Avion a další známé stavby. Areál lázní byl dostavěn a otevřen v červnu roku 1932, stavební práce trvaly jen něco málo přes jeden rok(!).
Další informace pro zájemce o architekturu.